[Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
5
17%
Wszystko w porządku
11
37%
Przeciętnie
7
23%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
6
20%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
tercjusz

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: tercjusz »

Witam,
Ja mam taki sam przypadek jak Julian.
Rejestracje nowego samochodu przekładają co chwilę.
Wszystkie dokumenty sam zawiozłem aby było szybciej i Pan powiedział, że wszystko się zgadza.
Co ciekawe przez telefon mówił o bardzo krótkim terminie, a obecnie trwa to już zdecydowanie za długo.
Kontakt z nimi sprawia, ze człowiek nie ma już więcej ochoty na współpracę z takimi ludźmi.
Pozdrawiam


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
wubek
Posty: 14
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 14:22

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: wubek »

Dość często się zdarza, że brakuje na miejscu u dealera karty pojazdu (nowe samochody), wtedy pojawiają się opóźnienia. Z punktu widzenia klienta wszystko jest proste i oczywiste. Podpisałem umowę, wpłaciłem czynsz, lub pierwszą ratę i chciałbym najlepiej już jutro odbierać samochód.
Przedstawicielowi takiej czy innej spółki leasingowej nie zależy na przeciąganiu rejestracji, ponieważ większość takich transakcji zaliczonych jest do miesięcznych planów sprzedażowych dopiero po podpisaniu z klientem protokołu zdawczo-odbiorczego, czyli po rejestracji...

Awatar użytkownika
MaciekLL

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: MaciekLL »

Szybko i sprawnie załzawiony leasing a Rai jednak za skorzystanie z tej strony obciążyli mnie kosztami w wysokości 100 pln ! ! :shock:

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Jarosław Król »

MaciekLL pisze:Szybko i sprawnie załzawiony leasing a Rai jednak za skorzystanie z tej strony obciążyli mnie kosztami w wysokości 100 pln ! ! :shock:
:shock:
To chyba jakiś żart, albo kolejna sztuczka, żeby przemycić jakąś opłatę dodatkową.
Z pewnością nie ma to w rzeczywistości nic wspólnego ze skorzystaniem z tej strony.

Proszę o więcej informacji - może być na e-mail: forum@fmleasing.pl. Jak została nazwana ta opłata, czy była wymieniona w ofercie?

Awatar użytkownika
MacieLL

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: MacieLL »

nazwali to tzw " opłata administracyjna" ....leasing czerwiec 2014/06
resztę prześle mailem.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Lui »

Opłata administracyjna to normalna opłata przy leasingu i zazwyczaj zawiera się w czynszu inicjalnym, ale nadal jako oddzielna pozycja.
Jeżeli handlowiec powiedział, że to za skorzystanie z portalu albo jakiejkolwiek innej strony, to robi z siebie idiotę. Po prostu dorzucił to do "pakietu", bo sam ma z tego korzyść, a winę przerzuca na kogoś innego.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
MacieLL

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: MacieLL »

wielkość czynszu inicjalnego + poszczególnych rat leasingowych została określona na etapie przygotowania umowy i zaakceptowana przeze mnie przed jej podpisaniem.
nie znam powodów dla których zostałem zobligowany do uiszczenia opłaty za skorzystanie z wyszukiwarki umiejętnie odkreślając to jako "opłata administracyjna",

wiem natomiast iż zastosowano klasyczna zagrywkę tzw" technikę niskiej piłki" - nagminnie stosowaną np. przy kupnie nowych samochodów w salonach

na tym forum oceniane są m.in. firmy leasingowe pod katem obsługi - to właśnie zrobiłem - oceniłem .... na podstawie własnego przykładu

na koniec dodam iż moje zapytanie skierowane do Rai...Leasing z prośbą o wyjaśnienie w/w opłaty pozostało bez odzewu

sprzęt zakupiłem
niesmak pozostał...

Awatar użytkownika
niezadowolony

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: niezadowolony »

Nie polecam leasingu w raiffeisen .Na początku jest wszystko OK oferują dobre warunki do momentu otrzymania pierwszej faktury .Dodają różne
opłaty dodatkowe . Za wszystko należy płacić dodatkowo co podwyższa koszt l.Dokładają ubezpieczenia z których ciężko jest się wyplątać. Niby umowa wypowiedziana ale jeszcze dodatkowe opłaty z tym są związane. Nigdy więcej Raiffeisen Leasing.

Awatar użytkownika
rtr

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: rtr »

Witam. Jestem w trakcie spłaty 2 umów w RL. Kilka lat temu też skorzystałem z ich oferty i muszę powiedzieć że jakość obsługi spada. Wszystkie 3 umowy robiła ta sama osoba. Przy ostatniej czas realizacji z obiecanych 2 tygodni wydłużył się do prawie 2 miesięcy. Ubezpieczenia oc+AC naliczyli tak duże że postanowiłem ubezpieczyciela indywidualnie. Polise musiałem wysłać do akceptacji a oprócz tego skasowali mnie 300 netto za zgodę a w każdym następnym roku za tą samą zgodę po 100netto. Dramat. Chyba ostatnia umowa w rl

Awatar użytkownika
Pub

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Pub »

Nie polecam. Dorzucili mi pełno dodatkowych rozwiązań ubezpieczeniowych, których nie można wypowiedzieć. Przy czym, przedstawicielka RL P. Sawaryn (oddział Wrocław) gwarantowała, że nic tam nie ma (jak ubezpieczenia i karty), Na reklamację czekałem 3 miesiące i tylko lakoniczna odpowiedź. P. Sawaryn umywa ręce. NIE POLECAM, szukajcie mniejszych firm i najlepiej z polskim kapitałem, bo te duże to centrala im to narzuca


Zablokowany